Godziny otwarcia Pon - Pt - 9.00 do 17.00
Sobota - 9.00 do 13:00
Zadzwoń do nas 77 543 18 43 lub 77 474 98 98
(woj. opolskie)
14 646 79 29 (woj. małopolskie)
Napisz do nas biuro@wypozyczalnia-lozek.com

O nas

Wieloletnie doświadczenie

Nasza firma nieprzerwanie od 2009 r. działa na terenie Polski. Początkowo zajmowaliśmy się tylko sprzedażą przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych, jednak wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na sprzęt rehabilitacyjny, a przede wszystkim łóżka rehabilitacyjne sterowane elektrycznie pilotem.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zaopatrywania osób niepełnosprawnych w specjalistyczny sprzęt medyczny, rehabilitacyjny. Naszymi klientami są zarówno prywatne osoby, jak i szpitale, zakłady rehabilitacji, domy opieki nad osobami starszymi, placówki edukacyjne (szkoły, przedszkola), punkty gastronomiczne.

Fachowy personel!

Nasz zespół to fachowcy z wyższym wykształceniem medycznym, stale podnoszącym swoje kwalifikacje. Pracownicy naszej firmy to w większości fizjoterapeuci, którzy dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu służą Państwu w doborze właściwego sprzętu rehabilitacyjnego.

Refundowane produkty (NFZ)

Od początku prowadzenia działalności mamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu możemy zaopatrywać Państwa w najwyższej jakości produkty bezpłatnie (ze 100% refundacją) lub za niewielką odpłatnością.

Największy wybór sprzętu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów utworzyliśmy Wypożyczalnię Sprzętu Rehabilitacyjnego. Z biegiem czasu zgromadziliśmy olbrzymia ilość sprzętu rehabilitacyjnego stając się jedną z największych wypożyczalni sprzętu medycznego. Jesteśmy otwarci również na współpracę ze stacjami Caritas.
Oferujemy Państwu wysokiej jakości SPRZĘT REHABILITACYJNY taki jak:

Misją naszej firmy dbać o wygodą i bezpieczeństwo pacjentów, oferując najwyższą jakość produktów. Staramy się dostarczać głównie sprawdzone produkty, zaspakajając oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie Państwo w dziale FAQ.

stat4u